Specjalizacją naszej firmy jest produkcja i montaż nowoczesnych i estetycznych balustrad (wewnętrznych i zewnętrznych) ze stali czarnej jak również ze stali ocynkowanej, którą następnie poddajemy malowaniu proszkowemu na dowolny kolor. Możliwości techniczne jakimi dysponujemy pozwalają na łączenie stali z innymi materiałami, takimi jak drewno lub szkło hartowane.

Nie jesteśmy firmą, która wykonuje balustrady taśmowo, według tych samych wzorów. Nie wykorzystujemy balustrad systemowych, gotowych paneli, tym bardziej produkcji chińskiej. Stawiamy na jakość i oryginalność, wszystkie wzory balustrad przygotowujemy sami, według własnych pomysłów, albo według koncepcji klienta – ograniczeniem ma być tylko wyobraźnia, a nie dostępność konkretnych gotowych wzorów. Przygotowane balustrady starannie montujemy we wskazanym przez klienta miejscu, pozostawiając po sobie porządek.

Zadowolenie klienta z wykonanej przez nas pracy jest dla nas wartością kluczową. Chcemy by efekt naszej pracy przetrwał lata, przypominając naszym klientom o satysfakcji jaką była współpraca z naszą firmą. Służymy fachowym doradztwem w zakresie wyboru materiałów, zabezpieczeń antykorozyjnych czy sposobu montażu.