Firma KRIS-POL istnieje od 2013 roku. Nasza siedziba mieści się w Gostyni – pomiędzy Mikołowem a Tychami. Jesteśmy młodym zespołem specjalistów, który nie boi się dużych wyzwań. Stale poszukujemy nowych rozwiązań technologicznych, dzięki którym możemy dostarczać naszym klientom rozwiązania idealnie dopasowane do ich potrzeb, a przy tym korzystne pod względem ceny.

Podstawowym profilem działalności firmy KRIS-POL jest produkcja balustrad i schodów na indywidualne zamówienie. Jako surowiec do produkcji balustrad i schodów wykorzystujemy stal czarną i ocynkowaną, którą poddajemy malowaniu proszkowemu, co umożliwia uzyskanie dowolnych kolorów i dodatkowo zabezpiecza stal. Stal może być łączona z innymi materiałami, jak drewno albo szkło hartowane.

Działamy przede wszystkim na terenie województwa śląskiego, w promieniu około 50 km od siedziby firmy, jednak przy większych zleceniach dojedziemy również do miast położonych w większej odległości. Na swoje wyroby i usługi udzielamy dwuletniej gwarancji.